Colofon

Bestuur

VoorzitterCorné Coremansvoorzitter@buurtschapstuivezand.nl
SecretarisRenate de Meijersecretariaat@buurtschapstuivezand.nl
PenningmeesterAnkie Vriendspenningmeester@buurtschapstuivezand.nl
BestuurslidJeroen Bootsponsoring@buurtschapstuivezand.nl
BestuurslidRuud Poppelaars
BestuurslidSven Oostvogels
Bestuurslid René Vriends
Bestuurslid Randy Vriends

 

Activiteiten Commissie

Commissie voorzitterLaura Poppelaarsac@buurtschapstuivezand.nl
Commissie SecretarisLindsey v/d Broek
AC LidCelina de Meijer
AC LidBen Antonissen
AC LidMenno van Dongen
AC LidJens v/d Broek
AC LidJoeri Huijbregts
AC LidSusan van Beek
AC LidRobin Hereijgers

 

Digitale Communicatie

Websitebeheerder / Facebookbeheerder.Niels Vriendswebmaster@buurtschapstuivezand.nl
Website Auteur Robin Hereijgers
Facebookbeheerder / InstagrambeheerderLaura Poppelaars
Toezicht vanuit bestuur Ankie Vriends

 

Overige Commissie,s

BouwwagenRandy Vriends
René Vriends
Bouwplaats / veiligheidCorné Coremans
Randy Vriends
René Vriends
VeldSven Oostvogels
Catering Renate de Meijer
Sponsoring Ankie Vriends
Jeroen Boot
Trekkertrek Jeroen Boot
FACEBOOK

Buurtschap Stuivezand heeft het bericht van VVV Zundert gedeeld. ...

Alle kinderen, papa's, mama's, opa's en oma's veel succes met het 'hij mot af' weekend! En natuurlijk veel plezier zondag bij het Kindercorso Zundert!

View on Facebook
OPENINGSTIJDEN TENT
maandag GESLOTEN
dinsdag GESLOTEN
woensdag GESLOTEN
donderdag GESLOTEN
vrijdag GESLOTEN
zaterdag GESLOTEN
zondag GESLOTEN
De tent van buurtschap Stuivezand is op dit moment gesloten
SPONSORKLIKS

AGENDA

Geen activiteiten.

VELD
  • Plukken week 38

    Plukken week 38

    Komende week hebben we 3 plukavonden, namelijk Maandagavond om 18:00 uur. Dinsdagavond om 18:00 uur. Woensdagavond om 18:00 uur. tot op het veld.
INSTAGRAM